Domeny .app

Wybierając domenę .app już na pierwszy rzut oka w przeglądarce internetowej i wszystkich innych miejscach domena zostanie skojarzona z aplikacjami i rozwiązaniami dla graczy i developerów. Jest oficjalnie rekomendowana przez Google dla aplikacji.
.app będzie najlepszą domeną dla: W wyżej wymienionych przypadkach profili i treści stron www korzystających z rozszerzenia .app, wyszukiwarki internetowe takie jak Google pozytywnie odbiorą zaangażowanie i jakość Twojej strony wyświetlając ją wyżej w organicznych wynikach wyszukiwania.
Wybierając niezawodny i szybki hosting z naszej oferty, w kilka sekund podepniesz do niego zakupiony adres i utworzysz prywatne konta pocztowe w domenie.

Cennik domen .app

Rejestracja domeny

Rejestracja domeny

Utworzenie nowej domeny .app

Lata Cena
1 118.9 PLN (146.25 brutto)
Odnowienie domeny

Odnowienie domeny

Przedłużenie domeny .app

Lata Cena
1 118.9 PLN (146.25 brutto)

Tanie domeny

Zabezpiecz swój adres

Zamów certyfikat ssl dla zarejestrowanej domeny .app i prowadź bezpieczny biznes w internecie.

Włącz szyfrowanie poufnych danych w swojej witrynie w niskiej cenie. Wybierz odpowiedni certyfikat ssl, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom, wymogom bezpieczeństwa i RODO. Wybierając nasz hosting w Panelu Klienta w kilka sekund zainstalujesz i poprawnie skonfigurujesz certyfikat ssl dla domen app.

Nie trać zaufania Klientów

Podstawowym i najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę podczas procesu walidacji bezpieczeństwa witryny przez przeglądarki jest istnienie ważnego i poprawnie zainstalowanego Certyfikatu SSL.

Zamów najtańszy certyfikat ssl dla Twojej domeny za jedyne 49,99zł (61.49 brutto) rocznie.

Ssl dla domeny .app

Popularne domeny

Opinie HOSTINGUJ.PL - hosting, domeny i certyfikaty ssl