O nas i dlaczego warto wybrać nasze usługi

Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego istnienie narodziło się w 2018 roku z pasji do szybkiego hostingu i niezawodnych usług internetowych w niskiej cenie. Team Hostinguj posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie przy tworzeniu i utrzymywaniu biznesu w Internecie i kieruje się tylko rozwiązaniami, które gwarantują bezpieczeństwo i dostępność wszystkich świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Głównym atutem firmy Hostinguj prowadzącej usługi hostingu stron, rejestracji domen i certyfikatów ssl, serwerów głosowych i gier jest rzetelne i czytelne przedstawienie realnych kosztów związanych z zakupem i późniejszym przedłużaniem zamówionych usług. Dokładamy wszelkich starań aby zarządzanie usługami za pomocą naszego panelu było proste i przyjazne w użytkowaniu. Poprzez dogłębną analizę zapotrzebowań Klientów na rynku usług internetowych, staramy się spełnić wszystkie oczekiwania zapewniając łatwy dostęp do najważniejszych usług w jednym miejscu po konkurencyjnej cenie.


Zaufało nam już tysiąc Klientów z całego świata


Zautomatyzowaliśmy proces świadczenia Naszych usług

Realizacja zamawianych usług odbywa się w sposób zautomatyzowany co sprawia, że jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby o każdej porze dnia i nocy. W przypadku usług hostingu i serwerów automatyzacja procesów pozwala na uruchomienie i zarządzanie dostępną przestrzenią już kilka sekund po złożeniu zamówienia.

  1. Wybór odpowiedniej usługi

  2. Szybka płatność online

  3. Automatyczna realizacja

  4. Obustronna satysfakcja

Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem w biznesie

Satysfakcja Klienta na pierwszym miejscu

Od początku rozpoczęcia działalności naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Poprzez ciągłą modernizacje infrastruktury hostinguj dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Wdrażamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają sprawny dostęp do zarządzania wszystkimi usługami, które Państwu oferujemy. Poprzez automatyzacje realizacji zamówień, nasze usługi są dostępne o każdej porze dnia już kilka sekund po wykonaniu płatności.

Zapewniamy fachowe i uczciwe doradztwo

Dzięki wiedzy dotyczącej przewidywania potrzeb i wykorzystania zasobów oferujemy pełen zakres pomocy przy doborze dopasowanej i odpowiedniej oferty całkowicie bezpłatnie. Od tego jesteśmy. Ofertę, którą Państwu zaproponujemy będzie w pełni dopasowana do aktualnych zapotrzebowań, nie oferujemy najdroższych rozwiązań, których nigdy by Państwo nie wykorzystali.

Oferta z szerokim wachlarzem usług

Oferujemy kompletne zaplecze niezbędne do utworzenia bezpiecznej i stabilnej strony internetowej dla wielu użytkowników online. Oferujemy zakup domen, hostingów i certyfikatów ssl zabezpieczających biznes z gwarancją pieniężną. Prowadzimy również sprzedaż serwerów gier oraz serwerów głosowych w niskich cenach za slot. Jesteśmy otwarci i gotowi na rozwijający się rynek internetowy i zapotrzebowanie Klientów na nowe usługi i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań.

Nie zawyżamy cen świadczoncyh usług

Cennik za usługi, które dostarczamy jest przygotowywany w oparciu o dostępne zasoby, atrakcyjność i najniższą możliwą cenę. Z myślą o jak największej ilości obsługiwanych Klientów i liczbie zamówień nie zawyżamy wartości poszczególnych usług. Wybierając usługi i ceny oferowane przez Hostinguj zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na inne potrzeby.

Przejrzyste przedstawianie całkowitych kosztów usług

Przedstawiając ceny poszczególnych usług nie używamy gwiazdek i kolorów czcionek zlewających się z tłem. Chcemy aby Klient od samego początku zainteresowania się naszą ofertą znał całkowitą kwotę zakupu i późniejszego przedłużenia usługi. Nie korzystamy z podstępnych ofert umożliwiających zakup hostingu za 0,99zł i jak się okazuje później jego późniejsze przedłużenie za 1000zł, u nas cena zakupu i przedłużenia okresu ważności hostingu i serwerów jest zawsze znana i taka sama.

Lokalizacja serwerów w sercu Polski

Jednym z czynników określających szybkość i jakość dostarczanych usług jest ich lokalizacja. Nasze serwery są ulokowane w profesjonalnym Data Center na szybkich połączeniach sieciowych TPIX, PLIX w Warszawie co pozwala uzyskać niski czas odpowiedzi na wykonywane zapytania z całego obszaru Polski.

Szybka i skuteczna pomoc

W razie wystąpienia komplikacji z obsługą usług oferujemy skuteczną i szybką pomoc w celu wyeliminowania zaistniałego problemu.

Polityka Prywatności
Polityka Prywatności Hostinguj
Bezpieczeństwo
Informacje o bezpieczeństwie
Regulamin
Wytyczne Hostinguj
Kontakt
Skontaktuj się z nami

Twój hosting i domeny u nas

Darmowe Certyfikaty SSL

Automatycznie instalowane i odnawiane certyfikaty ssl dla każdej domeny i subdomeny podpiętej do hostingu.

Kody AuthInfo w panelu

Dla każdej zarejestrowanej domeny PL w Hostinguj kody AuthInfo są udostępnione w panelu Klienta.

Wyższa pozycja w Google

Prędkość ładowania strony jest czynnikiem rankingowym w Google, postaw na ultraszybki hosting HTTP/3.

Szybkość i konwersja

Sklep lub strona na hostingu SSD NVMe z LiteSpeed + LsCache to większa sprzedaż i satysfakcja Twoich Klientów.

Bezpłatna migracja

Nasz dział techniczny bezpłatnie i kompleksowo przeniesie Twoją stronę www i pocztę na nowy serwer.

Poczta bez spamu

Profesjonalna poczta e-mail we własnej domenie bez reklam i spamu, dostępna na każdym urządzeniu.

Stałe i niskie ceny

Niskie i stałe ceny zamówienia i przedłużenia hostingu i domen na kolejne wygodne okresy rozliczeniowe.

Elastyczność i wydajność

W dowolnym momencie zmień swój plan hostingowy i zwiększ dostępne zasoby konta hostingowego.

Wybierz szybki i wydajny hosting dla biznesu

Hosting NVMe

Wydajny i ultraszybki Hosting SSD NVMe, aż do 3 vCPU procesora Intel Xeon E-2288G 5 GHz i 4 GB RAM DDR4 ECC 2666 MHz.

Więcej

Tanie domeny

Ponad 450 dostępnych rozszerzeń domen, niska i stała cena rejestracji, transferu i odnowienia domen. Zarejestruj tanio domenę już teraz!

Więcej

Certyfikaty SSL

Zamów komercyjny certyfikat SSL w niskiej cenie z najwyższą gwarancją finansową od największych wystawców lub korzystaj z darmowych SSL.

Więcej

Opinie HOSTINGUJ.PL - hosting, domeny i certyfikaty ssl