O nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego istnienie narodziło się w 2018 roku z pasji do szybkiego hostingu i niezawodnych usług internetowych w niskiej cenie. Team Hostinguj posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie przy tworzeniu i utrzymywaniu biznesu w internecie i kieruje się tylko rozwiązaniami, które gwarantują bezpieczeństwo i dostępność wszystkich świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Głównym atutem firmy Hostinguj prowadzącej usługi hostingu stron, rejestracji domen i certyfikatów ssl, serwerów głosowych i gier jest rzetelne i czytelne przedstawienie realnych kosztów związanych z zakupem i późniejszym przedłużaniem zamówionych usług. Dokładamy wszelkich starań aby zarządzanie usługami za pomocą naszego panelu było proste i przyjazne w użytkowaniu. Poprzez dogłębną analizę zapotrzebowań Klientów na rynku usług internetowych, staramy się spełnić wszystkie oczekiwania zapewniając łatwy dostęp do najważniejszych usług w jednym miejscu po konkurencyjnej cenie.

Zautomatyzowaliśmy proces świadczenia Naszych usług

Realizacja zamawianych usług odbywa się w sposób zautomatyzowany co sprawia, że jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby o każdej porze dnia i nocy. W przypadku usług hostingu i serwerów automatyzacja procesów pozwala na uruchomienie i zarządzanie dostępną przestrzenią już kilka sekund po złożeniu zamówienia.

  1. Wybór odpowiedniej usługi

  2. Szybka płatność online

  3. Automatyczna realizacja

  4. Obustronna satysfakcja

Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem w biznesie

Satysfakcja Klienta na pierwszym miejscu

Od początku rozpoczecia działalności naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Poprzez ciągłą modernizacje infrastruktury hostinguj dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Wdrażamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają sprawny dostęp do zarządzania wszystkimi usługami, które Państwu oferujemy. Poprzez automatyzacje realizacji zamówień, nasze usługi są dostępne o każdej porze dnia już kilka sekund po wykonaniu płatności.

Zapewniamy fachowe i uczciwe doradztwo

Dzięki wiedzy dotyczącej przewidywania potrzeb i wykorzystania zasobów oferujemy pełen zakres pomocy przy doborze dopasowanej i odpowiedniej oferty całkowicie bezpłatnie. Od tego jesteśmy. Ofertę, którą Państwu zaproponujemy będzie w pełni dopasowana do aktualnych zapotrzebowań, nie oferujemy najdroższych rozwiązań, których nigdy by Państwo nie wykorzystali.

Oferta z szerokim wachlarzem usług

Oferujemy kompletne zaplecze niezbędne do utworzenia bezpiecznej i stabilnej strony internetowej dla wielu użytkowników online. Oferujemy zakup domen, hostingów i certyfikatów ssl zabezpieczających biznes z gwarancją pieniężną. Prowadzimy również sprzedaż serwerów gier oraz serwerów głosowych w niskich cenach za slot. Jesteśmy otwarci i gotowi na rozwijający się rynek internetowy i zapotrzebowanie Klientów na nowe usługi i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań.

Nie zawyżamy cen świadczoncyh usług

Cennik za usługi, które dostarczamy jest przygotowywany w oparciu o dostępne zasoby, atrakcyjność i najniższą możliwą cenę. Z myślą o jak największej ilości obsługiwanych Klientów i liczbie zamówień nie zawyżamy wartości poszczególnych usług. Wybierając usługi i ceny oferowane przez Hostinguj zaoszczedzone środki możesz przeznaczyć na inne potrzeby.

Przejrzyste przedstawianie całkowitych kosztów usług

Przedstawiając ceny poszczególnych usług nie używamy gwiazdek i kolorów czcionek zlewających się z tłem. Chcemy aby Klient od samego początku zainteresowania się naszą ofertą znał całkowitą kwotę zakupu i późniejszego przedłużenia usługi. Nie korzystamy z podstępnych ofert umożliwiających zakup hostingu za 0,99zł i jak się okazuje później jego późniejsze przedłużenie za 1000zł, u nas cena zakupu i przedłużenia okresu ważności hostingu i serwerów jest zawsze znana i taka sama.

Lokalizacja serwerów w sercu Polski

Jednym z czynników określających szybkość i jakość dostarczanych usług jest ich lokalizacja. Nasze serwery są ulokowane w profesjonalnym DataCenter na szybkich połączeniach sieciowych TPIX, PLIX w Warszawie co pozwala uzyskać niski czas odpowiedzi na wykonywane zapytania z całego obszaru Polski.

Szybka i skuteczna pomoc

W razie wystąpienia komplikacji z obsługą usług oferujemy skuteczną i szybką pomoc w celu wyeliminowania zaistniałego problemu.

Polityka Prywatności
Polityka Prywatności Hostinguj
Bezpieczeństwo
Informacje o bezpieczeństwie
Regulamin
Wytyczne Hostinguj
Kontakt
Skontaktuj się z nami

Opinie HOSTINGUJ.PL - hosting, domeny i certyfikaty ssl