Serwery

Serwery gier

Wybierz grę
Logo

Serwery głosowe

Wybierz komunikator

Serwery WWW

Hosting SSD NVMe

Wybierz hosting

Hosting WordPress

Wybierz hosting

Hosting WWW

Wybierz hosting

Bezpieczne i wydajne serwery

Intel i7

Najlepsza wydajność i moc obliczeniowa

Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości podzespołów i procesorów Intel i7 z podkręconą częstotliwością, serwery oferowane przez Hostinguj zapewnią Tobie i użytkownikom niezapomniane wrażenia i satysfakcję z ich użytkowania. W ekstremalnych warunkach nasze procesory korzystają z funkcji Turbo Boost aby uzyskiwać maksymalną moc obliczeniową niezbędną do przetwarzania dużej ilości zadań jednocześnie. Unikalna technologia chłodzenia pozwoliła podkręcić procesory i7-7700K zwiększając tym samym częstotliwość roboczą do 4,7 GHz (5 GHz w trybie Turbo Boost). Przedstawiona konfiguracja w połączeniu z ultraszybkimi dyskami NVMe jest idealnym rozwiązaniem pod serwery gier i serwery głosowe. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które pozwalają na wykonywanie błyskawicznych operacji na plikach źródłowych.

Stała ochrona Anty-DDoS Game

W celu zapewnienia stałego i niezawodnego dostępu do wykupionych przez Państwa usług, nasze serwery dedykowane korzystają ze stałej ochrony Anty-DDoS. Filtrujemy ataki przychodzące i wychodzące eliminując niezaufane i niebezpieczne połączenia, zapewniając tym samym nieprzerwalność działania i ciągłość toczących się rozgrywek prowadzonych na serwerach gier lub podczas konwersacji na serwerach głosowych. Niezabezpieczone serwery są podatne na ataki cyberprzestępców i nieuczciwej konkurencji przez co dostęp do nich może być ograniczony przez okres kilku dni lub na zawsze. Zadbaj o bezpieczeństwo, zadowolenie i najlepsze opinie graczy/rozmówców stawiając na najwyższą jakość zabezpieczonych serwerów gier i głosowych oferowanych po niskiej cenie za pojedynczy slot.

AntyDDOS
Intel i7

Płynna gra i zminimalizowane opóźnienie

Napędy NVMe, które przechowywują pliki serwerów Hostinguj są 6-krotnie lepszej wydajności w porównaniu z klasycznymi dyskami SSD. Napędy NVMe są innowacyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu gra rozgrywanana na serwerze jest płynna, a opóźnienia są maksymalnie zminimalizowane. NVMe maksymalizuje możliwości w zakresie przepustowości, wydajności oraz wyznacza nowe standardy dla przestrzeni dyskowej wykorzystywanej przy profesjonalnym hostingu serwerów. Wyśmienita lokalizacja serwerów jaką jest Warszawa jak również stabilne połączenie sieciowe 1 Gbps zapewnia najwyższą jakość usługi.

Intuicyjny panel zarządzania serwerami

Panel serwerów został napisany z myślą o bezpieczeństwie i intuicyjnym interfejsie użytkownika. Pterodactyl to najbardziej elastyczny, lekki i przyszłościowy panel. Jego obsługą i funkcjami jest w stanie zarządzać każda osoba nawet początkujący administrator, który nigdy nie miał styczności z obsługą i konfiguracją serwera. Poprzez modifikację plików źródłowych(www/ftp) lub wprowadzanie odpowiednich komend do konsoli zarządzania skonfigurujesz swój serwer pod swoje potrzeby w kilka sekund. Za pomocą panelu w szybki sposób uzyskasz dostęp do danych logowania ftp i utworzysz nowe bazy danych MySQL, które są również przechowywane na ultraszybkich dyskach NVMe.

Panel gier

Twój hosting i domeny u nas

Darmowe Certyfikaty SSL

Automatycznie instalowane i odnawiane certyfikaty ssl dla każdej domeny i subdomeny podpiętej do hostingu.

Kody AuthInfo w panelu

Dla każdej zarejestrowanej domeny PL w Hostinguj kody AuthInfo są udostępnione w panelu Klienta.

Wyższa pozycja w Google

Prędkość ładowania strony jest czynnikiem rankingowym w Google, postaw na ultraszybki hosting HTTP/3.

Szybkość i konwersja

Sklep lub strona na hostingu SSD NVMe z LiteSpeed + LsCache to większa sprzedaż i satysfakcja Twoich Klientów.

Bezpłatna migracja

Nasz dział techniczny bezpłatnie i kompleksowo przeniesie Twoją stronę www i pocztę na nowy serwer.

Poczta bez spamu

Profesjonalna poczta e-mail we własnej domenie bez reklam i spamu, dostępna na każdym urządzeniu.

Stałe i niskie ceny

Niskie i stałe ceny zamówienia i przedłużenia hostingu i domen na kolejne wygodne okresy rozliczeniowe.

Elastyczność i wydajność

W dowolnym momencie zmień swój plan hostingowy i zwiększ dostępne zasoby konta hostingowego.

Wybierz szybki i wydajny hosting dla biznesu

Hosting NVMe

Wydajny i ultraszybki Hosting SSD NVMe, aż do 3 vCPU procesora Intel Xeon E-2288G 5 GHz i 4 GB RAM DDR4 ECC 2666 MHz.

Więcej

Tanie domeny

Ponad 450 dostępnych rozszerzeń domen, niska i stała cena rejestracji, transferu i odnowienia domen. Zarejestruj tanio domenę już teraz!

Więcej

Certyfikaty SSL

Zamów komercyjny certyfikat SSL w niskiej cenie z najwyższą gwarancją finansową od największych wystawców lub korzystaj z darmowych SSL.

Więcej

Opinie HOSTINGUJ.PL - hosting, domeny i certyfikaty ssl