Serwery głosowe

a

Serwer Mumble

Cena już od 0.60zł / miesiąc

Dlaczego serwery głosowe?


Komunikatory głosowe stają się coraz bardziej popularne. Być może dlatego, że mogą być zastosowane wszędzie, gdzie ktoś zamierza rozmawiać z drugą osobą przy pomocy internetu.

Ewolucja komunikacji

Wielu ludzi kojarzy komunikację w internecie z facebookiem, pisaniem wiadomości email, skype. Dawniej kojarzono internetową konwersację z grupami dyskusyjnymi, wątkami na forach internetowych, pogaduszkami w internetowych kawiarenkach i na czatach IRC. Na szczęście wraz z rozwojem technologii doczekaliśmy się czasów w których komunikacja posunęła się na przód umożliwiając rozmowy głosowe w doskonałej jakości a nawet konferencje wideo. Do osób świadomych istnienia tak wspaniałych możliwości kierowana jest nasza oferta serwerów głosowych.
=

Wygodne rozwiązanie

Jeśli jesteś sprzedawcą lub dostawcą usług dla klientów, możesz zapoznać się z wieloma korzyściami, jakie oferuje czat na żywo, w tym z pomocą w czasie rzeczywistym i obniżonymi kosztami operacyjnymi. Czat na żywo działa z łatwością - należy pobrać system czatu lub uruchomić oprogramowanie; większość firm pomoże ci założyć konto i natychmiast uzyskasz dostęp do pomocy na żywo.

=

Nie płacisz za połączenie

Wykorzystując technologię komunikacji przez internet nie musisz się więcej martwić o koszt opłat naliczonych za rozmowę przez operatora sieci telekomunikacyjnej. Tutaj zupełnie nie płacisz za połączenie, wystarczy Ci dostęp do internetu.

=

Dostępność z dowolnego miejsca

Technologia rozmów głosowych jest dostępna wszędzie tam gdzie dostęp do internetu. Już nigdy nie otrzymasz dodatkowej opłaty za roaming gdy zechcesz porozmawiać z zagranicznym klientem.

=

Doskonały czas reakcji

Komunikacja w czasie rzeczywistym i czat głosowy to doskonały przykład. Umożliwia natychmiastową reakcję, natychmiastową informację zwrotną i spontaniczność. Chcesz wyjaśnić kwestie lub zdobyć opinie? Czat głosowy może pomóc w obu tych sytuacjach, eliminując konieczność wykonywania wielu połączeń i wysyłania e-maili.

=

Przydatne w biznesie

Doskonałe rozwiązanie dla wykonawców i freelancerów: Globalizacja i outsourcing oznaczają, że większość usług zapewnia pracę w różnych krajach, często nie ma możliwości spotkania się z nimi twarzą w twarz. Internet pozwala uzyskać natychmiastowy dostęp do tych kontrahentów, czat głosowy pozwala uwierzytelnić swoją tożsamość i daje szansę na wymianę z nimi informacjami z pierwszej ręki.

Do kogo kierujemy ofertę?


Biznes

Sprawna komunikacja w biznesie to podstawa.

Edukacja

Prowadź zajęcia edukacyjne i szkoleniowe online.

Twórcy

Komunikuj się z własną społecznością, widzami.

Gaming

Przekazuj informacje o rozgrywce najszybciej.

Pomoc Techniczna

Rozwiązuj problemy szybko i skutecznie.

Klienci indywidualni

Rozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi na całym świecie.

Oferta serwerów głosowych:


Mumble Logo
Serwery Mumble
Copyright © 2005-2018 Mumble VOIP Team

Mumble to darmowe oprogramowanie czatu głosowego o otwartym kodzie, szybkim czasie reakcji i doskonałej jakości rozmów, wykorzystywane od dawna i przetestowane przez setki tysięcy graczy dynamicznych gier komputerowych (multiplayer).

Strona produktu: ...

Cena za slot:
0,30zł

TeamSpeak Logo
Serwery TeamSpeak
Copyright © 2002-2018 TeamSpeak Systems GmbH

TeamSpeak to elastyczne, wydajne i skalowalne oprogramowanie, które pozwala ludziom rozmawiać ze sobą przez Internet. Serwer pełni rolę hosta dla wielu połączeń klientów, umożliwiając obsługę dosłownie tysięcy użytkowników równocześnie.

Strona produktu: ...

Cena za slot:
*w trakcie rejestracji*